Numero Uno

Numeor Uno

Numero Uno to opowieść o tym, jak sobie (nie) radzić z własnym życiem, gdy musimy przeorganizować wszystko, co znaliśmy do tej pory.  Nie chodzi tu tylko o zderzenie dwóch różnych osobowości, jakimi są Tymek i tytułowy Uno.  Kiedy ich wspólna historia się zaczyna, okazuje się, że w ich życiu zmieni się więcej, niż kiedykolwiek podejrzewali.

W końcu, jak lingwista zmagający się z demonami przeszłości i sportowiec, który dowiedział się właśnie, że jego kariera chyli się ku końcowi, mają wytrzymać pod jednym dachem?

Książka opowiada o radościach i smutkach dnia codziennego oraz o godzeniu się z nieuniknionym. Chłopcy szybko będą musieli nauczyć się, jak poskładać sypiący się obrazek w całość, dopasować się do rzeczywistości i nie zgubić w tym wszystkim.

Jak im to wyszło? Czy dało im się ogarnąć ich własny chaos? Sprawdź!

 

Jak sobie poradzić, kiedy wszystko nagle wali ci się na głowę? Jak się połapać w nowej sytuacji i nie dać się zwariować? Nie wiesz?
Tymek też nie ma pojęcia.

Jak nie powiedzieć za wiele, chcąc przekazać ogólny sens? Jak wskoczyć w związek i zachować przy tym trzeźwy umysł?
Uno chciałby to wiedzieć.

Historia o zderzeniu dwóch na pozór różnych światów, które jednak wiele łączy. Nie każdy romans musi być przecież dramatem, nie każdy wyścig jest po zwycięstwo, a nie każdy język stanowi barierę.

 

Kup Numero Uno na empik.com :

Bucketbook.pl

 

UWAGA! UWAGA!

Numero Uno” oficjalnie uzyskało patronat Stowarzyszenia Lambda!

Lambda