Zostać do rana

Zostać do rana

 

„Nie posiadając już ani ułamka sprawnie funkcjonującej świadomości, brniesz w bagno własnych nieprzemyślanych poczynań, z czego obudzisz się z poczuciem, że spieprzyłeś sobie życie. Jednak na samych przemyśleniach to życie się nie kończy. Trzeba było wstać i robić swoje. Ja w tym momencie miałem do zrobienia obiad.”

 

Zostać do Rana jest nie tylko pierwszą książką w serii „Czas na Wyczerpaniu”, ale również pierwszą napisaną przeze mnie książką. Jej patchworkowy charakter zawdzięcza długiemu czasowi powstawania, jednak dzięki temu w zaledwie dwustu trzydziestu stronach zawiera dziesięć lat życia naszych bohaterów. Największe wzloty, upadki i wydarzenia jakie pojawiły się na drodze Michała i Tobiasza doprowadzając ich nieraz do rozpaczy lub ekstazy. Historia ukazująca próbę dotarcia się i zarazem poradzenia sobie z własnymi problemami.

Na początku historii zastajemy chłopaków w sytuacji stanowiącej dla nich codzienność. Gdy spotykają się tamgo wieczoru, nic nie zapowiada zmiany. Czemu akurat wtedy cokolwiek miałoby się zmienić? A jednak! Noc, jak każda inna zakończyła się zupełnie niespodziewanie.

Teraz chłopcy muszą nauczyć się, jak poradzić sobie z konsekwencjami decyzji podejmowanych pod wpływem chwili, a to, czego chcą od życia może okazać się nie do osiągnięcia. Marzenia się zmieniają, plany weryfikują, a życie ma na wszystko swój własny sposób. Sprawdź jaki!

 

Kup Zostać do rana na:

Bucketbook.pl