Nowości, nowinki

Witam Was wszystkich serdecznie!

W porównaniu do zeszłego wyglądu bloga zaszły pewne zmiany. Ostatecznie zaszły one nie tylko w wyglądzie, ale też w nazwie i poniekąd w przeznaczeniu bloga. Dotychczas zawierał on tylko jeden tekst, a mianowicie Zostać do Rana, które było początkiem serii „Czas na Wyczerpaniu”. Seria ta rozwinęła się jednak i liczy już sobie dwie ukończone części oraz trzecią w trakcie pisania.

Na tym nie kończy się jednak moja działalność literacka. Piszę dużo i namiętnie, więc wypadałoby się tym zacząć dzielić. Dotychczas nie wstawiałam niczego, co było nieukończone z racji na dużą nieregularność w pisaniu. Na co dzień nie tylko studiuję, ale również jestem nauczycielem języka angielskiego oraz języka japońskiego i skaczę po kilku placówkach, wciskając godziny gdzie się da, więc pisanie nie jest, a przynajmniej nie powinno być moim priorytetem. Piszę jednak często, ale mam kilka zaczętych tekstów, więc trochę pomiędzy nimi skaczę, co daje przestoje w twórczości.

Dodatkowo jestem w trakcie tłumaczenia Zostać do Rana na język angielski, co jest zajęciem żmudnym. Mimo to, chciałabym podzielić się kolejnymi tekstami.

Poniżej zamieszczam linki zarówno do Zostać do Rana, jak i do Zniknąć w Południe. Zaznaczam, że póki co druga część jest jedynie do kupienia i nie wiem czy tak nie pozostanie.

http://beezar.pl/ksiazki/zostac-do-rana

https://book-self.pl/pl/producer/danceORnothing/31

Pozdrawiam

Podziel się dobrem
error

Dodaj komentarz