Cześć wszystkim!

 

foto

 

Dziękuję, że postanowiłeś tu zajrzeć. To naprawdę fajne uczucie, wiedzieć, że nie dość, że ktoś chce czytać to, co napisałam, to jeszcze czasem chciałby się dowiedzieć czegoś o autorce.

A więc tak… Jestem dwudziestoparoletnią zwariowaną i pozytywnie zakręconą kobietą. Pisanie od zawsze w jakimś stopniu mi towarzyszyło. Najczęściej jednak pisałam wiersze i różne krótkie formy. Czasem listy, czasem zajawki nigdy nieukończone. Jak to w życiu bywa, każdy musi znaleźć swój własny sposób na odstresowanie. Ja swój znalazłam pisząc „Zostać do Rana”, czyli moją pierwszą książkę. Od tamtej pory wiedziałam jedno – gdy zżera mnie stres, muszę usiąść do komputera, telefonu, zeszytu… Gdziekolwiek, gdzie mogę pisać i przelać wszystko na papier.

No to może teraz krótkie wyjaśnienie tematyki. LGBT+ jest mi dość bliskie z racji tego, iż sama jestem biseksualna. Poza tym jakoś łatwiej pisać mi historię tego typu. Dodatkowo, w prostej formie, jaką jest romans, chcę przekazać czytelnikom jedną ważną prawdę. Miłość jest jedna. Nieważne, kogo kochamy. Nasza seksualność nie sprawia, że mamy inne problemy w życiu. Tak samo musimy zastanawiać się nad szkołą, pracą, pieniędzmi i wszystkimi tymi prozaicznymi szczegółami. Też chorujemy i też mamy złamane serducha od czasu do czasu.  Nie jest to kara boska za kochanie „nie tej płci, co trzeba”. To jest życie. Każde takie samo, a jednak tak bardzo różne.

Tak samo jest z moimi historiami. Bohaterowie zmagają się z różnymi problemami, więc po co przejmować się jeszcze naszą „innością” ze względu na seksualność? Nie warto. Tak więc w każdej z mojej historii znajdziesz, Drogi Czytelniku, jakieś problemy dnia codziennego, coś z czym możesz się utożsamić. Coś ważnego dla mnie, więc może i dla Ciebie?

Jakkolwiek tych historii nie nazwać, opowiadania gejowskie, opowiadania LGBT, książki LGBT, książki gejowskie… To nie ma większego znaczenia. Ważne jest to, co się w nich znajduje. Polecam więc spróbować zobaczyć, co udało mi się naskrobać.

Zapraszam też do kontaktu oraz do subskrybowania strony. Może warto? ; >

 

Enjoy!