O mnie

Cześć wszystkim!

 

foto

 

Dziękuję, że postanowiłeś tu zajrzeć. To naprawdę fajne uczucie, wiedzieć, że nie dość, że ktoś chce czytać to, co napisałam, to jeszcze czasem chciałby się dowiedzieć czegoś o autorce.

A więc tak… Jestem dwudziestoparoletnią zwariowaną i pozytywnie zakręconą kobietą. Pisanie od zawsze w jakimś stopniu mi towarzyszyło. Najczęściej jednak pisałam wiersze i różne krótkie formy. Czasem listy, czasem zajawki nigdy nieukończone. Jak to w życiu bywa, każdy musi znaleźć swój własny sposób na odstresowanie. Ja swój znalazłam pisząc „Zostać do Rana”, czyli moją pierwszą książkę. Od tamtej pory wiedziałam jedno – gdy zżera mnie stres, muszę usiąść do komputera, telefonu, zeszytu… Gdziekolwiek, gdzie mogę pisać i przelać wszystko na papier.

No to może teraz krótkie wyjaśnienie tematyki. LGBT+ jest mi dość bliskie z racji tego, iż sama jestem biseksualna. Poza tym jakoś łatwiej pisać mi historię tego typu. Dodatkowo, w prostej formie, jaką jest romans, chcę przekazać czytelnikom jedną ważną prawdę. Miłość jest jedna. Nieważne, kogo kochamy. Nasza seksualność nie sprawia, że mamy inne problemy w życiu. Tak samo musimy zastanawiać się nad szkołą, pracą, pieniędzmi i wszystkimi tymi prozaicznymi szczegółami. Też chorujemy i też mamy złamane serducha od czasu do czasu.  Nie jest to kara boska za kochanie „nie tej płci, co trzeba”. To jest życie. Każde takie samo, a jednak tak bardzo różne.

Tak samo jest z moimi historiami. Bohaterowie zmagają się z różnymi problemami, więc po co przejmować się jeszcze naszą „innością” ze względu na seksualność? Nie warto. Tak więc w każdej z mojej historii znajdziesz, Drogi Czytelniku, jakieś problemy dnia codziennego, coś z czym możesz się utożsamić. Coś ważnego dla mnie, więc może i dla Ciebie?

Jakkolwiek tych historii nie nazwać, opowiadania gejowskie, opowiadania LGBT, książki LGBT, książki gejowskie… To nie ma większego znaczenia. Ważne jest to, co się w nich znajduje. Polecam więc spróbować zobaczyć, co udało mi się naskrobać.

Zapraszam też do kontaktu oraz do subskrybowania strony. Może warto? ; >

 

Enjoy!