Dwa ogłoszenia, czyli niespodziewajkowy wtorek (Konkurs!)

Cześć Kochani!

Przychodzę dziś do Was z dwoma ogłoszeniami.

 1. Są wyniki ankiety dotyczącej tego, co ma pojawić się na stronie. Zagłosowało 21 osób, z czego 11 głosów dostała „nowa seria”, a 10 „trzecia część czasu na wyczerpaniu”. Mówiąc szczerze, spodziewałam się większej rozbieżności w wynikach i dalej pozostawiliście mi na jakiś czas zagwozdkę, dotyczącą tego, co publikować. Po dłuższym zastanowieniu doszłam jednak do wniosku, że to przecież tylko jeden głos różnicy, więc nie mogę ani jednych, ani drugich wystawić do wiatru, więc sytuacja będzie się miała tak:09.02 – one-shot
  13.02 – nowa seria (tytułu jeszcze nie zdradzę ; > )
  16.02 – Trzecia część (tytułu też nie zdradzę 😛 )
  ….
 2. Jak widnieje jasno i wyraźnie w tytule, ogłaszam konkurs!

Może, żeby było milej, zacznę od tego, co można wygrać.

Będą trzy nagrody. Identyczne.

Każdy zwycięzca otrzyma Numero Uno w wersji papierowej oraz publikację one-shota.

 

Więc przyjdźmy do konkretów. Co trzeba zrobić? Zadanie jest banalnie proste, chociaż może wymagać trochę główkowania. Chodzi o to, aby wymyślić pomysł na one-shota. Może to być krótki opis, zdanie, kilka zdań, może nawet kawałek dialogu. Cokolwiek. Limit słów? No powiedzmy, że od jednego zdania tak do pięciu lub sześciu.

Wszystkie propozycje przejrzę i wraz z moją betą oraz dwójką recenzentów wybierzemy te najciekawsze. Na ich podstawie pojawią się później na stronie One-shoty, a ja skontaktuję się ze zwycięzcami i wyślę im książki kiedy tylko przyjdą z drukarni (prawdopodobnie w okolicach marca).

Jak można zgłaszać propozycje? Dwojako.

 1. Wpisywać je w komentarzu pod tym postem
 2. Wysłać mailem na adres byledobrzegu@byledobrzegu.pl

Zgłoszenia można wysyłać do 20. lutego 2018.

Szczerze zachęcam do wzięcia udziału. Myślę, że jeżeli komuś podobało się Uno, to warto pokusić się o próbę zdobycia darmowego egzemplarza papierowego. Szczególnie, że to jeszcze nie jest koniec ich historii, o nie!

Enjoy!

https://www.youtube.com/watch?v=kY3uAHLap1c

Podziel się dobrem
error

2 komentarze do wpisu „Dwa ogłoszenia, czyli niespodziewajkowy wtorek (Konkurs!)”

 1. Witam. Mam nadzieję, że zdążyłam na konkurs. Twój blog znam od wczoraj A już mi się bardzo podoba.
  Mam pomysł na one -shota. O dwóch chłopakach próbujących sięe ze soba porozumieć chociaż nie potrafią mówić w tym samym języku. Np. przyjeżdża syn do matki, na wakcje do Niemiec, która opiekuję się starszą panią. Ta pani ma wnuka , który w tym samym czasie zjawia sie u niej. Jeden mówi tylko po polsku i zna kilka slow po niemiecku ewentualnie. A drugi mówi tylko po niemiecku. Wpadają sobie w oko chociaż żaden nie jest pewnien, czy ten drugi jest gejem i próbują sie ze soba komunikować np. na migi, co im dość udolonie wychodzi, ale w końcu jakoś wychodzi. Niech Cię poniesie wodza wyobraźni. Pozdrawiam

  • Oczywiście, że nie jest za późno! ( ;
   Oki, czyli bariera językowa. Chyba mam już pomysł na mały twist. 😉
   Dziękuję za komentarz!
   Pozdrawiam,
   B.D.B.

Dodaj komentarz