Patronite

Cześć Kochani!

 

Część z Was zapewne zetknęła się już kiedyś ze stroną Patronite, która pozwala twórcom wszelkiej maści zarabiać na ich szeroko pojętej twórczości.

Ja również postanowiłam spróbować tam swoich sił. Dlaczego? Ponieważ, jak nie ciężko się domyślić, pisanie, chociaż jest jedną z moich pasji, życie nie składa się tylko z wolnego czasu, który mogę poświęcić na to, żeby usiąść do komputera. Praca, studia i kursy, w których uczestniczę i które prowadzę są niestety bardzo czasochłonne. Jestem w tej dość wygodnej pozycji, że w zależności od zapotrzebowania czasem mogę wziąć mniej lub więcej godzin, ale za coś żyć trzeba, więc standardowo trzeba brać raczej więcej niż mniej. No i jeśli chce się coś wydać, wiadomo, potrzeba na to środków. Dlatego zwracam się do Was, ponieważ każde wsparcie oznacza dla mnie więcej czasu na pisanie, a dla Was dużo więcej rozdziałów na bieżąco, jak i zdecydowanie częstsze wydania papierowe czy w postaci e-booka.


Dla tych z Was, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z Patronite.pl, pozwólcie, że przybliżę nieco samą stronę i jej działanie.

Jak sama strona podaje:

Jak działa Patronite?

Patronite łączy Autorów z osobami, które chcą wesprzeć ich pasję nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo. Patroni wpłacają regularne, comiesięczne kwoty na konto Autorów, a Ci mogą je wykorzystać na potrzeby swojej działalności. Autorzy zyskują możliwość rozwoju, a Patroni – dostęp do wyjątkowych nagród, a także bezcenną świadomość realnego wspierania pasji innych!

Patroni, jak jest wspomniane wyżej, za każdy z ustalonych progów otrzymują adekwatne do niego nagrody. Oczywiście wybierając którykolwiek z wyższych, wszystkie nagrody z niższych progów również wędrują do Patrona, plus ta określona przy wybranej kwocie.

Oczywiście w każdej chwili kwotę można zmienić lub zaprzestać subskrypcji. Nie ma żadnego obowiązku okreslania się na kilka miesięcy lub jakikolwiek stały okres.

Jak to działa w praktyce?
Logujecie się na stronie, podajecie niezbędne dane i klikacie na „ZOSTAŃ PATRONEM”. Wybieracie dany próg i od tego momentu, regularnie co miesiąc, ta kwota będzie pobierana z Waszego konta. Nie musicie się pamiętać o przelewach ani zastanawiać czy w tym miesiącu już coś poszło czy jeszcze nie.


Każde, nawet najdrobniejsze wsparcie bardzo się liczy. Nawet, jeśli jest to trzy złote raz na miesiąc, to zawsze dodatkowa motywacja, by zarwać może tę jedną nockę czy chociażby poświęcić godzinę snu lub odpoczynku na to, żeby usiąść i pisać. Walka ze zmęczeniem bywa trudna, ale jest możliwa przy odrobinie motywacji. Staram się robić to na co dzień, ale wiadomo, że wychodzi różnie.

Jeśli ktokolwiek z Was jest zainteresowany, polecam sprawdzić profil i zwyczajnie przejrzeć to, co jest tam napisane, zanim w ogóle zaczniecie zastanawiać się nad tym, czy chcecie wspierać każdy kolejny tekst mojego autorstwa, a zapewniam Was, że szybko z pisania nie zrezygnuję. Liczba planów i tekstów rośnie niemal z dnia na dzień. ( ;

Enjoy!

Link do mojego profilu na Patronite.pl:

https://patronite.pl/byledobrzegu